Opravna oděvů Brno

www.upravy-opravy.cz

Vyjádření klienta

Jitka Sekaninová

oděvní kouzelnice a majitelka vyhlášené Opravny oděvů v Brně

Naše firma byla založena teprve nedávno. K vytvoření klientely a pro snadné vyhledání našich služeb jsme potřebovali web. Na dobré doporučení jsme oslovili firmu Adizo. Jejich služby jsou doslova kompletní. Od kvalitního zpracování webových stránek, přes marketingové poradenství až po reklamu. Během jednoho roku máme o 200 % více zakázek a naše firma se stále rozrůstá. Proto jsme si také nechali zhotovit firemní online systém, který nám podstatně usnadňuje práci. Také máme zpětnou vazbu od našich zákazníků, kteří velmi chválí přehlednost a úroveň našich stránek. Takže firmu Adizo vřele doporučuji.

 

Opravna oděvů Brno s námi začala spolupracovat už při vzniku firmy. Mohli jsme tedy ještě před vstupem na trh vytvořit strategický marketingový plán, a nejvýš efektivně tak využít firemní potenciál od první chvíle.

Ušetřili jsme také startovní náklady, které zbytečně začínající firmy ztrácejí nevhodným řešením propagace.

Navrhli jsme kompletní firemní a grafickou podobu: výrazné logo, charakteristický webdesign a také moderní vzhled provozovny. Vytvořili jsme poutavé webové stránky a zaměřili se především na techniky cíleného získávání návštěvníků. Konverzní poměr webu je skoro neuvěřitelných 47 %.

Zajistili jsme také fotografování provozovny a vytvořili firemní on-line systém, který zlepšil přehlednost firemních procesů i péči o zákazníky a zkrátil dobu původních ručních operací o 25 hodin měsíčně.

57 50 52 53 55 56
Zavřít
57 50 52 53 55 56
E.ON ČEZ Statutární město BrnoČeská pošta
ReprofitVUT BrnoMAKRO Diasorin
SNHK UnisComputers Lux hotel ONYX ČKD Blansko